П`ятниця, 11.07.2025, 06:30
Вітаю Вас Гість | RSS

Народицький

методичний кабінет

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2015 » Червень » 21 » Семінар-практикум заступників директорів з навчально-виховної роботи
18:43
Семінар-практикум заступників директорів з навчально-виховної роботи

Голосисті солов᾿ї дзвінко запрошували, а учні гостинно зустрічали учасників районного семінару заступників директорів у Новодорогинській ЗОШ І-ІІІ ступенів за темою: «Організація дослідно-експериментальної роботи з питань удосконалення якості змісту освіти», адже в школі завжди раді гостям.

Сучасне життя потребує активної творчої особистості. Виховати її можна, лише впроваджуючи в педагогічну практику сучасні методи навчання й виховання учнів. Завдання вчителя полягає в тому, що молода людина під час роботи на уроці та в позаурочний час має усвідомити реалії, які її оточують, і знаходити шляхи розв’язання проблем. Тому протягом двох років педагогічний колектив нашої школи є експериментальним навчальним закладом регіонального рівня , який працює над проблемою «Розвиток критичного мислення учнів у процесі навчання». Актуальність цієї проблеми щодо впровадження таких методів навчання, які розвивають «уміння самостійно вчитися, критично мислити, здатність до самопізнання й самореалізації особистості в різних видах творчої діяльності, навички, необхідні для життєвого й професійного вибору», визнані сучасною педагогікою в усіх її галузях.

Діти приходять до школи не просто навчатися, а навчатися добре, тому потрібно створити умови, щоб це бажання не згасло, щоб кожний учень повірив у свої можливості, радів дзвонику на урок, зустрічі з однокласниками, щоб шкільне життя стало для нього змістом особистого життя. Відомо, що лише для 10% учнів методи, які використовуються в традиційній школі, є прийнятними. Решта учнів – 90% - також здатні навчатися, але не з книжкою в руках, а по-іншому: «своїми вчинками, реальними справами, всіма органами чуття». Результати багатьох досліджень показують, що навчання має будуватися по-іншому, так, аби всі учні могли засвоювати знання. Сьогодні варто говорити про технологію критичного мислення як освітню інновацію, яка приходить на допомогу вчителю.

По першому питанню «Управління дослідно-експериментальною роботою та інноваційною діяльністю в системі науково-методичної роботи» виступила завідуюча РМК Кучер Т.М. Далі учасники семінару взяли участь у діловій грі «Моделювання програми дослідно-експериментальної роботи та інноваційної діяльності в освітній системі району».

Педагоги школи змогли продемонструвати свою майстерність з даного питання, а школярі показати власні знання і вміння в 3 та 8 класах із читання та біології.

Ладошко Г.В- заступник директора з навчально-виховної роботи ознайомила присутніх із системою роботи навчального закладу в умовах педагогічного експерименту.

Із великим захопленням переглядали учасники на високому рівні проведений виховний захід «Із Україною в серці», де мали змогу поринути в минулу історію села Новий Дорогинь, послухати легенди від старожилів, разом подумати над сьогоденням.

Переглядів: 513 | Додав: Тамара | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
avatar
Пошук
Форма входу
Календар свят
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Календар
«  Червень 2015  »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Корисні посилання
Міністерство Освіти і Науки Інститут інноваційних технологій і змісту освіти ПедПресса Освіта.Ua

Copyright MyCorp © 2025
Створити безкоштовний сайт на uCoz